Є ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЗАТИСЯ
uken

Пн - Пт: 9:00 - 18:00

Сб-Нд Вихідний

Споживчі товари

Consumer Goods

Проектування, спорудження та експлуатація виробничих підприємств

Компанії з виробництва споживчих товарів відрізняються коротким життєвим циклом проектування, так як їм необхідно виводити продукт на ринок в найкоротші терміни. Іноді це означає, що всього за кілька місяців підготовки до виходу на ринок необхідно організувати роботу багатомільйонного обладнання, заводів і спільні робочі процеси, щоб задовольнити потреби і очікування клієнтів. Завдяки рішенням Hexagon PPM для проектування виробничих підприємств компанії по виробництву споживчих товарів можуть розробляти більш продумані проекти заводів, ефективніше управляти даними заводу, а також підвищити загальну ефективність виробничого комплексу.

Рішення для кожного етапу

3D-моделювання та візуалізація

У міру розвитку світової економіки і зростання споживчого ринку стає все гострішою потреба в збільшенні продуктивності і розширення підприємств. Рішення Hexagon PPM для проектування заводів вже не перший рік активно використовуються по всьому світу при плануванні, проектуванні та спорудженні великих виробничих комплексів провідними виробниками споживчих товарів. У цьому допомагають повністю інтегровані додатки PPM SmartPlant® 3D для проектування заводів і SmartPlant Review для візуалізації. Тепер можна швидко оптимізувати нові виробничі підприємства за допомогою ефективних засобів планування і проектування заводів SmartPlant 3D. Зокрема, компанія Procter & Gamble використовує рішення PPM з проектування заводів для розробки проектів і споруди великих виробничих комплексів вже протягом тридцяти років.

Аналіз

Аналітичні рішення Hexagon PPM покращують процес проектування, оскільки вони інтегрують аналіз з проектуванням заводу, дозволяючи проектувальникам і інженерам більш тісно співпрацювати безперешкодно обмінюватися інформацією. Це дає вам впевненість в тому, що ваші проектні рішення, засновані на специфікаціях і аналітичні дані синхронізовані між собою, що скорочує кількість помилок, економить робочий час проектувальників і знижує витрати. Також наші аналітичні рішення автоматизують аналіз і проектування об'єктів по виробництву матеріалів і компонентів для виробництва споживчих товарів, таких як вироби з пластика і деревини, продукти харчування та напої.

Управління інформацією про життєвий цикл активів

Завод повинен забезпечувати оптимальну продуктивність для своєчасного постачання споживчих товарів. Задоволення ринкового попиту з мінімальними перебоями вимагає поєднання багатьох чинників - як внутрішніх, так і зовнішніх. Рішення Hexagon PPM по управлінню інформацією про життєвий цикл активів допомагають координувати життєвий цикл даних і забезпечують узгодженість ланок виробничо-збутового ланцюжка.

Проектування і моделювання

В галузі, рухомої ринковими тенденціями і попитом, необхідно продумане рішення для проектування. Підприємства з виробництва споживчих товарів залежать від кількості упакованих одиниць товару і характеризуються необхідністю переобладнання для випуску нових або поліпшених видів продукції. Рішення SmartPlant Engineering & Schematics дозволяють спроектувати завод з виробництва споживчих товарів з урахуванням упакованих одиниць, а також створити взаємозв'язку і проектну документацію. Крім того, це зручне і гнучке програмне забезпечення для переобладнання виробничих ліній і призначення експлуатаційних задач, наприклад технічного обслуговування.

Управління матеріалами та контроль за реалізацією проекту

Як правило, від 10 до 15 відсотків загальної вартості нового підприємства з виробництва споживчих товарів або розширення вже існуючого доводиться на проектування, а від 50 до 60 відсотків - на витрати, пов'язані із закупівлею та постачанням матеріалів та обладнання. Очевидно, що надлишок матеріалів в результаті неефективного управління навіть в обсязі п'яти відсотків, може привести до збитків на мільйони доларів в середньому за масштабом проект капітального будівництва. Без постійного управління і контролю продуктивності (ефективності) проекту складно прийняти відповідні коректувальні заходи для запобігання зривів графіка. Такі затримки можуть приносити ще більші збитки, якщо вони заважають власнику підприємства по виробництву споживчих товарів виробляти і продавати продукцію. Ефективне управління цими складними бізнес-процесами в інтегрованому середовищі на всіх етапах життєвого циклу проекту - одна з найважливіших задач.

seg logo

Підписка

Залишайтеся в курсі всіх подій. Підпишіться на новини для отримання повідомлень електронною поштою.

Яндекс.Метрика