Є ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЗАТИСЯ
uken

Пн - Пт: 9:00 - 18:00

Сб-Нд Вихідний

Морська промисловість

Marine & Shipbuilding

Видобуток нафти і газу в офшорній промисловості як і раніше ведеться високими темпами і вимагає побудови складних судів. Інженерні рішення Hexagon PPM формують найбільш продуктивну, ефективну і безпечну середу для офшорної і суднобудівної промисловості.

При проектуванні морських суден і платформ виникає безліч перешкод: обмежений простір, найскладніші погодні умови, глибоководне і віддалене розташування. Ці обмеження формують складні умови для яких інженерам необхідно розробити продуману, надійну і безпечну платформу. Також інженерам доводиться вирішувати задачу інтеграції проектів корпусу і технологічного наповнення судна. Але і після введення офшорного комплексу в експлуатацію труднощів не стає менше. Обслуговування та експлуатація в безпечному середовищі з доступом до точних і перевіреними даними для прийняття обґрунтованих рішень вкрай важливі для безперебійної роботи.

Матеріали для скачування:

Завантажити приклад використання в компанії Samsung Heavy Industries
Завантажити інформаційну брошуру «Порівняння систем cPLM і PLM»

Детальна інформація:

Intergraph Smart® Yard
Intergraph Smart® Production Powered by NESTIX

Рішення для кожного етапу

3D-моделювання та візуалізація

Видобуток нафти і газу в офшорній промисловості як і раніше ведеться високими темпами. Складні розробки в суднобудуванні компенсують витрати своїми перевагами. Потреба у видобутку і обробці нафти і газу на нових офшорних родовищах викликала значні зміни при виборі технологій для проектування і експлуатації плавучих нафтовидобувних платформ, які використовуються як для видобутку, так і для обробки нафти і природного газу. Будь-подібний проект характеризується досить обмеженим простором, тому успіх багато в чому залежить від організації процесу на мінімально можливої ??площі. Intergraph Smart ™ 3D - це програмне забезпечення для проектування суден, що надає повністю інтегровану середу нового покоління для проектування і виробництва як традиційних офшорних платформ (стаціонарних, самопідйомних, SSB, бурових судів, з натяжними опорами і SPAR), так і плавучих установок для видобутку, зберігання і відвантаження нафти, барж із зрідженим природним газом і інших морських суден. Smart 3D може ефективно обробляти складні проекти конструкцій і оснащення високої щільності відповідно до галузевих вимог.

На верфях з будівництва суден і офшорних платформ збірка, підйом і переміщення великих блоків і модулів пов'язані з виконанням безлічі дій, більшість з яких необхідно спланувати заздалегідь, щоб уникнути витратних простоїв при виготовленні і забезпечити безпеку робітників на виробництві. Необхідно підготувати сотні документів і креслень, щоб повідомити робочим необхідну послідовність операцій для виконання поставленого завдання найбільш безпечним і продуктивним способом.

Аналіз

Проектування трубопроводів на судах, особливо трубопроводів на плавучих установках для видобутку, зберігання і відвантаження нафти, вимагає використання вузлів підвищеної міцності, здатних витримати руху корпуса судна або платформи внаслідок хвильової навантаження. При аналізі таких систем враховується певний обсяг даних, який через постійно мінливих граничних умов може бути колосальним. Аналітичні рішення Hexagon PPM допомагають поліпшити процес управління змінами і ітеративний потік інформації, що виникає при аналізі і проектуванні морських суден.

У наших рішеннях використовуються спеціалізовані вимоги і стандарти офшорної промисловості, включаючи DNV (норвезький стандарт офшорної індустрії), ASME B31.8 (офшорні трубопровідні системи для транспортування газу), глава IX стандарту B31.4 (офшорні трубопровідні системи для рідких вуглеводнів), UKOOA ( британський стандарт офшорної індустрії), частина 2 стандарту PD 8010 (підводні трубопроводи) і глава 11 стандарту CSA Z662 (канадський стандарт офшорної індустрії). Дотримання цих та інших вимог допоможе проектувати підприємства і установки відповідно до найвищих світових стандартів.

Управління інформацією про життєвий цикл активів

Проектування, складання та експлуатація в важких офшорних умовах обумовлюють необхідність швидкого доступу до даних. Ресурси «на березі» можуть бути обмежені часовими рамками, відстанню і каналами зв'язку. Рішення Hexagon PPM по управлінню інформацією про життєвий цикл активів забезпечують цілісність і миттєвий доступ до даних для прийняття критичних рішень в найкоротші терміни.

Проектування і моделювання

На ранніх етапах проектування морського судна або платформи необхідно скласти кабельні журнали, сформувати відомості про контрольно-вимірювальних приладах і схемах розташування трубопроводів і приладів. Набір засобів проектування і моделювання Hexagon PPM, такий як SmartPlant® P & ID, дозволяє інженерам розробляти кілька проектних сценаріїв. У цьому рішенні використовуються настроюються правила для забезпечення цілісності проекту. Крім того, SmartPlant P & ID надає доступ до зовнішніх джерел даних, таким як специфікації трубопровідних компонентів, тим самим гарантуючи ефективність і раціональність при розробці проекту. Рішення по контролю систем і електроланок (з використанням SmartPlant Electrical і SmartPlant Instrumentation) надає кошти для реалізації на судні системи безпеки і резервних систем. Проект можна регулярно оцінювати на предмет безпеки і аналізувати за допомогою рішення SmartPlant Process Safety.

Закупівлі, Виробництво та Спорудження

Як правило, від 10 до 15 відсотків загальної вартості нового морського, офшорного або суднобудівного підприємства припадає на проектування, а від 50 до 60 відсотків - на матеріали. Надлишок матеріалів в результаті неефективного управління навіть в обсязі п'яти відсотків може привести до збитків на мільйони доларів в середньому проект капітального будівництва. Без постійного управління матеріалами складно прийняти відповідні коректувальні заходи для запобігання зривів графіка, перевитрати матеріалів і збільшення витрат на логістику. Затримки можуть приносити ще більші збитки, якщо вони заважають власнику і експлуатанту виробляти і продавати продукцію. Ефективне управління цим найважливішим бізнес-процесом в інтегрованому середовищі на всіх етапах життєвого циклу проекту - один з ключових чинників скорочення витрат і затримок.

seg logo

Підписка

Залишайтеся в курсі всіх подій. Підпишіться на новини для отримання повідомлень електронною поштою.

Яндекс.Метрика