Є ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЗАТИСЯ
uken

Пн - Пт: 9:00 - 18:00

Сб-Нд Вихідний

Нафтогазова галузь

Oil & Gas

Проектування, спорудження та експлуатація заводів з переробки нафти і газу

Hexagon PPM підтримує проектування, будівництво, передачу замовнику, введення в експлуатацію, експлуатацію та обслуговування великих заводів з видобутку або переробки нафти і газу, включаючи зведення офшорних платформ. Власники нафтогазових заводів можуть виключити позапланові простої, щоб уникнути колосальних збитків через зупинку робіт і виробництва. Також власники отримують можливість забезпечити відповідність федеральним нормативним вимогам, щоб завод продовжував працювати. Як проектувальники, так і власники можуть використовувати розширені засоби підтримки прийняття рішень для прискореної розробки глобального проекту, оптимізації життєвого циклу і поліпшення роботи заводу.

Рішення для кожного етапу

3D-моделювання та візуалізація

Існує колосальна світова потреба в розширенні заводів з переробки нафти і газу. Ця потреба зумовлює гостру необхідність в проектуванні і будівництві більших і складних нафтогазових заводів по всьому світу. Швидке введення нових нефтегазоперерабативающих заводів в експлуатацію - складне завдання як для їх власників, так і для інжинірингових компаній, для вирішення якої потрібне постійно прискорювати реалізацію проектів, підвищуючи при цьому їх цілісність, технічний рівень і якість. Компанія Hexagon PPM є провідним постачальником рішень для 3D-проектування нафтогазових заводів уже понад 25 років. Її новітні додатки для 3D-моделювання та візуалізації підтримують всі найважливіші аспекти реалізації проекту в нафтогазовій галузі, включаючи розробку концепції проекту заводу, складання докладного робочого проекту, споруда, а також експлуатацію і обслуговування підприємства. Деякі провідні світові генеральні підрядні організації з проектування та спорудження нафтогазових підприємств, такі як Fluor, Bechtel і Foster Wheeler, вже 20 років використовують програмне забезпечення PPM з проектування заводів для великих нафтогазових комплексів.

Аналіз

Наші аналітичні рішення допомагають нафтохімічних компаній та інших обробляють підприємствам і транспортним компаніям в нафтогазовій галузі знизити ризики за допомогою новітніх міжнародних правил і стандартів проектування, які запобігають розробку неякісних проектів, порушення нормативних вимог, а також провідні до відчутних витрат і потенційно небезпечним збоїв систем на заводах і в трубопроводах, що працюють в складних умовах, наприклад під високим тиском або при екстремальних температурах. Наприклад, Intergraph CAESAR II®, найбільш поширене у всьому світі програмне забезпечення для автоматизації аналізу напруги в трубопроводі і його проектування, включає відомості про останні світові вимогах і стандартах, а також успішно пройшло перевірку в найскладніших завданнях і умовах, де достовірність результатів відіграє критичну роль .. Intergraph PV Elite® автоматизує аналіз і проектування резервуарів і теплообмінників для забезпечення надійного і одночасно ефективного проектування. Intergraph TANK ™ автоматизує аналіз і проектування резервуарів для зберігання нафти і нафтопродуктів, пов'язаних з цими об'єктами

Управління інформацією про життєвий цикл активів

Безпека, управління цілісністю, відповідність нормативним вимогам, час виходу на ринок, час безперервної експлуатації - ось ті чинники, які в нафтогазовій галузі залежать від якості інформації. Рішення Hexagon PPM по управлінню інформацією про життєвий цикл активів вкрай давно і успішно використовуються в галузі для надання інтегрованої технічної інформації протягом життєвого циклу активів.

Проектування і моделювання

Компанія Hexagon PPM вже багато років є лідером на ринку ПЗ для нафтогазової галузі. Рішення SmartPlant Engineering & Schematics успішно використовується на практиці і допомагає реалізовувати проекти швидше, ефективніше і дешевше. Крім того, воно надає дані на етапі експлуатації, що дозволяє знизити ризики в ході експлуатації об'єкта.

Рішення SmartPlant® Engineering & Schematics дозволяє швидко розробити конфігурацію заводу з нуля, і в максимально можливій кількості випадків, на підставі існуючих проектів. Це рішення засноване на правилах і підтримки взаємозв'язків, забезпечує цілісність і узгодженість проекту на всіх етапах процесу проектування. Безумовно, інтеграція є ключовим фактором контрольованої передачі даних між завданнями проектування, такими як проектування КВП та електрообладнання, а також фізичне 3D-моделювання. Як і в багатьох випадках, використання небезпечних матеріалів вимагає забезпечення безпеки виробництва. Рішення SmartPlant Process Safety дозволяє закласти систему безпеки на етапі проектування заводу. Проектування здійснюється в кілька циклів. Це абсолютно нормальний хід процесу. Ключовою є можливість управління змінами, і саме її і надає SmartPlant Engineering & Schematics.

Закупівлі, Виробництво та Спорудження

Як правило, від 10 до 15 відсотків загальної вартості нового нафтогазового підприємства припадає на проектування, а від 50 до 60 відсотків - на витрати, пов'язані із закупівлею та постачанням матеріалів та обладнання. Очевидно, що надлишок матеріалів в результаті неефективного управління навіть в обсязі п'яти відсотків, може привести до збитків на мільйони доларів в середньому за масштабом проект капітального будівництва. Без постійного управління і контролю продуктивності (ефективності) проекту складно прийняти відповідні коректувальні заходи для запобігання зривів графіка. Такі затримки можуть приносити ще більші збитки, якщо вони заважають власнику нафтогазового підприємства виробляти і продавати продукцію. Ефективне управління цими складними бізнес-процесами в інтегрованому середовищі на всіх етапах життєвого циклу проекту - одна з найважливіших задач.

seg logo

Підписка

Залишайтеся в курсі всіх подій. Підпишіться на новини для отримання повідомлень електронною поштою.

Яндекс.Метрика