Є ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЗАТИСЯ
uken

Пн - Пт: 9:00 - 18:00

Сб-Нд Вихідний

Металургійна і гірничодобувна промисловість

Metals & Mining

Проектування, спорудження та експлуатація гірничодобувних і металургійних підприємств

Металургійна і видобувна промисловість поставляє базову сировину, таке як залізна руда, сталь, мідь, алюміній і калієві солі, для основних секторів світової економіки, включаючи автомобілебудування, виробництво споживчих товарів, сільське господарство, будівництво і електронна промисловість. Процес постачання сировини кінцевим користувачам пов'язаний з рядом складних галузевих завдань, включаючи видобуток, транспортування, обробку, осушення, виплавку, очищення і відвантаження. Гірничодобувні і металургійні підприємства стають все складніше і крупніше, а надмасштабні проекти - цілком звичайне явище. Рішення Hexagon PPM допомагають компаніям в цій галузі збільшувати продуктивність і вдосконалювати робочі процеси завдяки поліпшеним засобам управління технічними даними і підвищеної ефективності використання основного капіталу на всіх етапах - від ескізного проекту до експлуатації заводу.

Рішення для кожного етапу

3D-моделювання та візуалізація

Переробні заводи великих гірничодобувних компаній - це великі і складні підприємства. Для проектування, постачання і споруди таких комплексів може знадобитися колосальний обсяг даних. В ході розробки проекту капітального будівництва формується великий обсяг технічних даних, а також різні креслення і документація, необхідні для спорудження об'єкта. Intergraph Smart ™ 3D - датацентріческое рішення, призначене для створення, упорядкування все цієї інформації і управління нею, формування детальної проектної документації, а також забезпечення зручного доступу до цих даних відповідним особам.

Транспортування руди є великою статтею витрат для гірничодобувних компаній, але забезпечує постачання всіх етапів їх діяльності. Середа Smart 3D для проектування систем транспортування матеріалів є унікальним для галузі рішенням, яке надає можливість детального проектування і візуалізації конвеєрних систем, що є ключовим елементом гірничодобувного підприємства. Потім ці системи для транспортування насипних матеріалів можна додати в вигляді цифрових активів в спільний проект підприємства для поліпшення контролю якості, візуалізації і управління витратами.
Більшість сучасних компаній, що займаються проектуванням систем транспортування матеріалів, використовують системи автоматизованого механічного проектування або інші САПР для об'єднання компонентів систем транспортування, але за межами інтелектуальної 3D-середовища ці проекти втрачають свою цінність як цифрові активи, якими можна управляти в рамках всієї системи. Smart 3D дозволяє вирішити цю важливу проблему в галузі.

Аналіз

Провідні до високих витрат і потенційно небезпечні збої систем на заводах і в системах трубопроводів, що працюють в умовах високого тиску, при екстремальних температурах. Наприклад, Intergraph CAESAR II®, найбільш поширене у всьому світі програмне забезпечення для автоматизації аналізу напруги в трубопроводі і його проектування, включає відомості про останні світові вимогах і стандартах, а також успішно пройшло перевірку в найскладніших завданнях і умовах, де достовірність результатів відіграє критичну роль. Intergraph PV Elite® автоматизує аналіз і проектування резервуарів і теплообмінників для забезпечення надійного і одночасно ефективного проектування. Intergraph TANK ™ автоматизує аналіз і проектування резервуарів для зберігання нафти і нафтопродуктів, пов'язаних з цими об'єктами. Intergraph GT STRUDL® ПО для структурного аналізу, це високоякісна, повністю інтегрована, спроектована на підставі БД система для комплексного аналізу каркаса і аналізу методом кінцевих елементів, а також для проектування з використанням елементів зі сталі і армованого бетону.

Управління інформацією про життєвий цикл активів

Дані - один з найважливіших ресурсів для гірничодобувних компаній і генеральних підрядників в цій галузі. В ході діяльності гірничодобувних підприємств утворюються колосальні обсяги документів і даних, що надходять з тисяч датчиків, а також з відділів планування, проектування або систем комунікації. Сучасним гірничодобувним компаніям потрібні кошти централізованого управління цими даними, щоб підтримувати їх в актуальному стані, впорядковувати їх для швидкого пошуку, а також забезпечити до них доступ за потрібне особам в потрібний час.

Рішення SmartPlant® Enterprise for Owner Operators надає датацентрічное сховище технічних даних з можливістю збереження, впорядкування та контролю всієї цієї інформації. При цьому дані завжди можна відстежити, а також вони доступні за потрібне співробітникам в потрібний момент часу. Системи Hexagon PPM по управлінню інформацією про життєвий цикл активів допомагають багатьом провідним гірничодобувним компаніям використовувати світові ресурси і ефективно вести свою діяльність.

Проектування і моделювання

Платформа SmartPlant® Engineering & Schematics надає датацентрічние рішення для розробки первинної конфігурації заводу з використанням спеціалізованих систем для складання схем розташування трубопроводів і приладів, електросхем, схем контрольно-вимірювальних приладів, проектування процесів і забезпечення технічної цілісності. Ці рішення засновані на правилах і діють з урахуванням взаємозв'язків, тим самим забезпечуючи узгодженість всього процесу проектування. Ці системи повністю інтегровані і забезпечують контрольований обмін технічною інформацією, що є ключовим фактором для поліпшення цілісності проекту за всіма спеціальностями і поліпшення контролю якості. Також інтеграція і цілісність забезпечуються в 3D-моделі. SmartPlant Process Safety - нове рішення в сімействі SmartPlant, яке дозволяє закласти систему безпеки на етапі проектування заводу.

Закупівлі, Виробництво та Спорудження

Від 10 до 15 відсотків загальної вартості типового гірничодобувного підприємства припадає на проектування, а від 70 до 80 відсотків - на матеріали. Надлишок матеріалів в результаті неефективного управління навіть в обсязі 5 відсотків може привести до збитків на мільйони доларів в середньому проект капітального будівництва. Без постійного управління матеріалами на всіх етапах ланцюжка поставок складно прийняти відповідні коректувальні заходи для запобігання зривів графіка, перевитрати матеріалів і збільшення витрат на логістику. Потік інформації в ланцюжку поставок відрізняється високою складністю, тому власникам і генеральним підрядникам необхідно мати повний контроль над матеріалами і можливість відслідковувати їхнє місце розташування в будь-який момент часу, щоб звести затримки до мінімуму і швидко виявляти проблеми.

Рішення Intergraph Smart® Materials забезпечує повний контроль над ланцюжком поставок, відстеження матеріалів, а також управління всім обсягом матеріалів для заводів і об'єктів капітального будівництва. Intergraph Smart® Construction є інноваційним інтегрованим рішенням для планування будівельних робіт, що об'єднує технічні дані, відомості про матеріали та графіки робіт.

seg logo

Підписка

Залишайтеся в курсі всіх подій. Підпишіться на новини для отримання повідомлень електронною поштою.

Яндекс.Метрика