Є ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЗАТИСЯ
uken

Пн - Пт: 9:00 - 18:00

Сб-Нд Вихідний

Фармацевтична галузь

Pharmaceutical

Проектування, будівництво та експлуатація фармацевтичних і медико-біологічних підприємств

На розробку лікарського препарату йде багато років і сотні мільйонів доларів. Завдяки рішенням Hexagon PPM фармацевтичні компанії можуть значно розширити можливості контролю над своїми цінними даними для забезпечення відповідності федеральним законам, прискорити виведення нових продуктів на ринок і виключити простої заводів.

Ці рішення дозволяють завчасно управляти ключовою інформацією, необхідною для забезпечення відповідності нормативним вимогам при щоденній експлуатації заводу, що допомагає заощадити час і скоротити витрати протягом життєвого циклу підприємства.

Дізнайтеся докладніше про те, як впровадити рішення Hexagon PPM в робочі процеси вашого фармацевтичного підприємства.

Рішення для кожного етапу

3D-моделювання та візуалізація

У міру того як медична галузь розширюється на тлі зростаючої потреби в поліпшенні охорони здоров'я, а у фармацевтичній промисловості розробляються нові передові медикаменти, додатки Hexagon PPM для проектування і візуалізації підтримують всі найважливіші аспекти реалізації проекту у фармацевтичній галузі, включаючи розробку концепції проекту заводу, складання докладного робочого проекту, споруда, а також експлуатацію і обслуговування підприємства. Деякі провідні світові генеральні підрядні організації з проектування та будівництва фармацевтичних підприємств, такі як Jacobs і Project Management Group, а також такі фармацевтичні компанії, як Bayer і Eli Lilly, вже 20 років використовують програмне забезпечення PPM з проектування заводів для великих фармацевтичних комплексів.

Аналіз

Великі фармацевтичні підприємства пред'являють вкрай суворі вимоги. Аналітичні рішення Hexagon PPM допоможуть спроектувати такі об'єкти більш безпечними і надійними. Наприклад, складні завдання проектування систем безрозбірного очищення (CIP) на багатьох подібних об'єктах, найчастіше в умовах обмеженого простору, можуть призвести до підвищеного тиску в трубопроводі, через що відбуваються механічні відмови, що ведуть до тривалих простоїв для проведення ремонту і профілактики для повторного використання . Рішення PPM допомагають виключити неякісні проекти, що ведуть до збоїв систем, що допомагає запобігти витратні простої і забезпечити довгострокову економію власникам експлуатуючих підприємств.

Управління інформацією про життєвий цикл активів

Заводи з виробництва нових видів продукції необхідно швидко вводити до експлуатації, так як термін дії патенту на продукт обмежений. Визначення, реєстрація та перевірка постійно мінливих експлуатаційних характеристик заводу можуть бути непростим завданням. Крім того, аналіз і контроль впливу змін необхідно виконувати відповідно до нормативних вимог і стандартів якості процесів. Все це необхідно здійснити в умовах світового ринку, згідно з якими проект капітального будівництва повинен бути реалізований не тільки швидко і ефективно, але й бездоганно. Компанія Hexagon PPM допомагає своїм клієнтам по всьому світу вирішувати цю важливу задачу управління інформацією про життєвий цикл активів.

Проектування і моделювання

Проекти у фармацевтичній галузі реалізуються в прискореному режимі, так як часто термін дії патенту обмежений, а інвестиції досить істотні. Через це власникам компаній доводиться запускати проекти на ранніх стадіях опрацювання, ризикуючи необхідністю внесення змін згодом. Рішення SmartPlant® Engineering & Schematics забезпечують швидке високоякісне проектування, можливість перевірки та відповідність нормативним вимогам.

Завдяки підтримці правил і інтеграції, ці рішення дозволяють розробляти проекти високої якості, які легше проходять процеси перевірки і затвердження. Крім того, підтримка взаємозв'язків і правил дозволяє легко, швидко і злагоджено вносити зміни в масштабах всього проекту.

Для прискорення реалізації проектів, завод формується з готових блоків, які можна налаштувати і додати в типовий проект за допомогою SmartPlant Engineering & Schematics. Під час експлуатації це засіб проектування повинно підтримувати дані для інспекцій Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, відповідно до вимог частини 11 глави 21 Зводу федеральних нормативних актів, а також забезпечення можливості зміни конфігурації заводу і ведення журналу таких змін для нових виробничих кампаній.

Закупівлі, Виробництво та Спорудження

Як правило, від 10 до 15 відсотків загальної вартості нового фармацевтичного підприємства або розширення вже існуючого доводиться на проектування, а від 50 до 60 відсотків - на витрати, пов'язані із закупівлею та постачанням матеріалів та обладнання. Очевидно, що надлишок матеріалів в результаті неефективного управління навіть в обсязі п'яти відсотків, може привести до збитків на мільйони доларів в середньому за масштабом проект капітального будівництва. Без постійного управління і контролю продуктивності (ефективності) проекту складно прийняти відповідні коректувальні заходи для запобігання зривів графіка. Такі затримки можуть приносити ще більші збитки, якщо вони заважають власнику фармацевтичного підприємства виробляти і продавати продукцію. Ефективне управління цими складними бізнес-процесами в інтегрованому середовищі на всіх етапах життєвого циклу проекту - одна з найважливіших задач.

seg logo

Підписка

Залишайтеся в курсі всіх подій. Підпишіться на новини для отримання повідомлень електронною поштою.

Яндекс.Метрика